בתי מלון ומסחרי

עיצוב חדרי מלון

בתי מלון ומרכזי תיירות נוספים בארץ ובעולם מתוכננים בקפידה כדי לעצב את חוויית הנופש של לקוחותיהם, ולהעניק להם מרחב חלומי של חופש מחד וחיבור אל ההוויה המקומית ביעד התיירותי מאידך, העיסוק בלרהט ולייצר פריטי ריהוט לבתי המלון מאפשרת לנו לייצר סיפור מיוחד. האורחים, המארחים ושרשרת האנשים העוסקים במלאכה יוצרים יחדיו סיפור אישי, חוויית אירוח כוללת ושלמה.

אליס ענבר , היא נציגה בלעדית של מותגי על בינלאומיים כגון: ARKETIPO FIRENZE ,SWAN ITALY ועוד. חברתנו עובדת עם מפעלים יצרניים ומייבאת מכל העולם על מנת לאפשר מגוון רחב של מוצרים ופתרונות לבתי המלון.

תוך עמידה מול כתב כמויות, תקציב, וסגנון עיצובי אנו מתהדרים “בתפירת חליפה” מותאמת לכל מלון וזאת בסגנונות עיצוב חדשניים ופורצי דרך בשילוב אלמנטים ובהגשמת הקונספט שהינו הסיפור והחוויה שאותה מבקש בית המלון להעביר לאורח. יחד עם זאת דואגים להתאים את החומרים הנכונים ביותר לכל סוג ריהוט שנידרש על מנת לאפשר שימוש ארוך ככל שניתן בפריטים השונים כגון :לובי, חדרי אוכל, חדרי אירוח, ריהוט חוץ ועוד.

היכולת לתת מענה לכל סגנון עיצובי ולאפשר למעצב אדריכל לפרוש כנפיים ולעוף היא חלק מהעשייה היום יומית שלנו, וזה הסיפור שלנו…

ריהוט למסעדות ובתי קפה

ELICE INBAR מתמחה בבחירת קונספט ויבוא אישי של ריהוט איכותי לבתי קפה, מסעדות, גני אירועים, ריהוט גן וכדומה.

אנו נעמוד לרשותכם עם מגוון עצום של שולחנות, כיסאות וכיסאות בר איכותיים פונקציונליים ומעוצבים לפי דרישה: מודרני, נורדי, וינטאז’, פרובאנס, ועוד ..

אנו שמים דגש עיקרי על עמידות, נוחות וגימור גבוהים. עובדים בשיתוף מלא עם מעצב הפרויקט או ישירות עם בעל העסק.

אנו מציעים בנוסף ללקוחותינו טיפול מלא של כל תהליך היבוא האישי (רכישה, שילוח ואספקה עד המקום) לפי בחירה של מוצרים, כמויות, תקציב, לוחות זמנים. מוזמנים לתאם איתנו פגישה שבא תוכלו להנות מאינסוף אפשרויות מותאמות למתחם שלכם.

דברו איתנו ונקבע פגישה ללא התחייבות אצלכם או אצלי

סגירת תפריט